خرید و فروش سهام در بورس
  
 
 
آرشیو
 
دوشنبه 13 آذر‌ماه سال 1385
سهمهایی در کف قیمتی

 

سهمای زیادی در حال حاضر در کف قیمتی هستند و همونطور که پیش از این گفتم تنها جو معدنی و فلزی بازار باعث مهجور مو ندنشون شده و از اونجا که فعلا این جو پایدار و ماندگاره خرید با دید بلند مدت اینچنین شرکت هایی توصیه میشه ـ هرچند بعضا میتونن نوسانات قابل قبولی در کوتاه مدت داشته باشن.

سموم علف کش (در قیمتهای حول و حوش ۱۱۰۰ در خریدش شک نکنید)

فرومولیبدن ( یکی دو ماه قبل رو ۲۴۰ مد نظر بازار بود؛ زیر ۱۸۰ حتما ارزنده است. بد نیست یه سری هم به منحنی قیمت جهانیش با لینک موجود در وبلاگ بزنید تا از آینده قیمتیش مطمئنتر بشید.)

ماشین سازی نیرو محرکه (معامله اندکش اون هم بعد از مدتهای مدید بیخبری از این سهم نظرم رو جلب کرد تا نگاهی به پیشینه قیمتیش بندازم ؛ کف ۱۶۹ تومان رو دیده ـفعلا توصیه نمیکنم اما حواستون بهش باشه.)

سرمایه پتروشیمی ( که چند ساعت پیش هم راجع بهش نوشتم)

و دارویی هایی که منفی میخورند بعضا فرصت خرید میدن ؛ غافل نشید چرا که اونطور که شواهد و قرائن نشون میده افزایش قیمت تولیدات دارویی محتمله... (با توجه به انتظار بازار بعید نیست سیری مانند کروی و ومعادن رو به شکلی ضعیفتر دنبال کنند؛ یادتونه که زمانیکه این سهما منفی و صف فروش بود ـ دو ...سه هفته پیش ـ توصیه کردم ، اما فعلا نمیتونم اسم شرکت دارویی خاصی رو  بگم البته...).


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 70782


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها