خرید و فروش سهام در بورس
  
 
 
آرشیو
 
چهارشنبه 24 آبان‌ماه سال 1385
چند سهم ارزنده

 

معادن روی که با بداقبالی و بدلایلی قابل پیشبینی که سابق بر این بیان کردم خیلی پایینتر از حد انتظاره باز شد و با وجود صف فروش این چند روز هرگز دور از نظر حرفه ایهای بازار نبوده و حجم بالای معاملاتش نوید آینده روشنش رو میده.

معادن و فلزات که تنها اقبال بازار بهش برای خرید کافیه ـمالکیت بخشی از گل گهر و چادرملو.(با یه حساب سرانگشتی اگر معادن و فلزات با EPS قبلی۳۱۰ ریال ۴۰۰ رو دید با این EPS میباید بالای ۴۸۰ باشه!)راستی تا پایان سال باز هم تعدیل داره.

سرمایه البرز که با توجه به پرتفوی اکثرا شیمیایی همچنان در حال رشدش در این قیمت واقعا یعنی مفت.(باور کنید دارو سبحان بخش کوچکی از پرتفوشه!... نباید انقدر تحت تاثیر دسبحان در موردش تصمیم گرفت!) 

دارو سازی کوثر که به رغم صف فروش نسبتا سنگین بزودی تغییر جهت قیمتی خواهد داشت و از اونجا که داروییست میباید مثل سایر همگروهاش باشه!...(منظورم اینه که تو تعدیل مثبتش شک نکنید.)

توسعه صنعتی که واقعا مظلوم و مهجور بازاره!... همونی که ارزش ذاتیش رو بالای ۱۳۰ بیان میکردند و پرتفوش مهر ماه رو هم با رشد سپری کرد. مطمئن باشید با نزدیکی به مجمعش صعود خوبی رو تجربه خواهد کرد و ممکنه اون موقع گیرتون نیاد!...

هپکو که این روزا می بایست بالای ۲۰۰ تومان میبود و نیست بسیار ارزشمنده. ای کاش این سهم هم دست یه حقوقی بازارشناس بود!... 

فرومولیبدن که پیشتر هم راجع بهش نوشته ام در ضمن برای اینکه کمتر به قیمتهای جهانیش دسترسی هست (بر خلاف سایر فلزات بورسی، اخبار رادیو وتلویزیون و روزنامه هاچیزی ازش نمیگن) لینکش رو هم در وبلاگ گذاشتم.

نیروترانس که علی الحساب بدونید آینه ی قیمتی خوبی در انتظارشه.

همه اینها با دید میانمدت (تقریبا ۲-۳ ماهه) سود قابل قبولی خواهند داشت. البته در مورد فرومولیبدن و نیرو ترانس دیدتون بلندمدت باشه.


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 70782


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها